Sprawdź czy jesteś w Sieci »
 

Sherco Polska - Motocykle Trial, Enduro

34-400 Nowy Targ, ul. Szatlarska 103a,   pow.: Nowy Targ , woj.: małopolskie
+48 18 264 04 46 trial@sherco.pl info@sherco.plwww.sherco.pl
Firma
Sherco Polska - Motocykle Trial, Enduro
Adres
34-400 Nowy Targ, ul. Szatlarska 103a
pow.: Nowy Targ , woj.: małopolskie
Telefon
+48 18 264 04 46
+48 604 482 229
Fax
+48 18 264 04 46
Email
trial@sherco.pl info@sherco.pl
WWW
Rodzaj / Charakter działalności
Handel
Wyślij wiadomość
Aktualizuj dane

Sherco Polska - Motocykle Trial, Enduro - Nowy Targ

SHERCO Motory Trial Motocykle Enduro Motory Supermotard Urban Motocykle Sherco Importer motorów Sherco Sprzedaż motocykli nowych Komis motorów Nowy Targ

Oferta
Firma SHERCO - POLSKA zajmuje się sprzedażą motocykli od 10 lat. Jej właścicielem jest Rafał Luberda zawodnik i pasjonat jazdy Trial i Enduro.

Zająłem się sprzedażą, ponieważ dawniej nigdzie nie mogłem kupić części i akcesorii do Triala w Polsce. Wszystko musiałem sobie sprowadzać z zagranicy. Każdy nażekał że w kraju nie można nic dostać do Triala. Postanowiłem więc otworzyć firmę i sprowadzać motocykle do Triala i Enduro oraz wszystkie części i akcesoria do tych motocykli.

Od 24 lat Rafał Luberda jeździ motocyklami, a od 16 lat zajmuje się tym profesionalnie, więc ma spore doświadczenie, wie co to znaczy eksploatacja motocykla, dlatego oferuje cały asortyment i serwis po atrakcyjnych cenach.
Firma SHERCO oferuje serwis na wszystkich eliminacjach Mistrzostw Polski. Oferuje również pokazy jazdy Trial przez najlepszych zawodników Polski.

Osiągnięcia TEAMU SHERCO:

2011 - zdobył 3 tytułów Mistrza Polski
2010 - zdobył 4 tytułów Mistrza Polski
2009 - zdobył 5 tytułów Mistrza Polski
2008 - zdobył 5 tytułów Mistrza Polski
2007 - zdobył 4 tytułów Mistrza Polski


Motocykle trialMotocykle enduroSzkoła jazdyExtreme enduroCrossSherco PolskaGasgasBetaMontessaKTMWRYZEnduro ekstremalneHondaYamahaKawasakiHusquvarna Nauka jazdy enduroDobry trialMotory do trialuMotor enduroMotor crossMistrzostwa enduro crossSalon enduroCzęści do motocykliSherco AcademyAlbert cabestany ShercoAdam Raga GasGasToni Bou MontesaJotagasJTGTrialowyErzberg RodeoSerwis motocykli trial enduropokazy trialTuningenduroTrialOdzież motocyklowaNowy TargGasgas polskaMotocykle trial Nowy TargMotocykle enduro Nowy TargSzkoła jazdy Nowy TargExtreme enduro Nowy TargCross Nowy TargSherco Polska Nowy TargGasgas Nowy TargBeta Nowy TargMontessa Nowy TargKTM Nowy TargWR Nowy Targ

Wyślij wiadomość:

Skorzystaj z formularza, aby wysłać informację do firmy: Sherco Polska - Motocykle Trial, Enduro

Jezeli nie widzisz tego obrazka kliknij odswiez i spróbuj ponownie Odśwież kod z obrazka